Naše místní projekty pomoci v závodech Mubea : Mubea pomáhá na místě

Sepa más acerca de los proyectos locales en las sedes de Mubea en todo el mundo. ¡Nuestra ayuda llega allí donde se necesita!

Mubea pomáhá v Mexiku :

Mubea hilft in den USA

Vicente Suárez School

Větší bezpečnost a zábava

Díky darům od firmy Mubea mohla škola „Vicenta Suareze“ v naší lokalitě v Ramos Arizpe (Mexiko) zřídit plot podél zchátralé zdi. Tím se zabrání nehodám a škola je chráněna před krádežemi. Díky našim peněžním darům jsme mohli navíc vybudovat hřiště ve školním areálu – žáci tak mají o přestávkách ještě více pohybu a zábavy.

 

Částka darovaná firmou Mubea: cca 7 500 EUR

Mubea pomáhá v USA :

Sunrise Children’s Services

Vybavení novými vzdělávacími technologiemi

Mubea se podílí na získávání nových obrazových a zvukových technologií pro děti, které byly zneužívány, opuštěny nebo zanedbávány. V současné době je více než 8 000 dětí v americkém státě Kentucky ve státní péči. Organizace Sunrise Children’s Services se stará cca o 1 000 dětí denně.

 

Částka darovaná firmou Mubea: cca 5 285 EUR

Mubea hilft - Preschool in den USA

Oakland Livingston Human Services

Podpora předškolních dětí

Ve spolupráci s Oakland Livingston Human Services, podporuje program Mubea pomáhá „Great Start Readiness“ v Michiganu (USA) školními pomůckami, jako jsou barvy, tužky a učebnice. Iniciativa je zaměřena na předškolní děti, které potřebují zvláštní podporu ve třídě, aby mohly složit závěrečnou zkoušku.

 

Částka darovaná firmou Mubea: cca 2 640 EUR 

Červený kříž

Pomoc obětem hurikánu

Kvůli ničivým hurikánům v Texasu, na pobřeží Caroliny, na Floridě a v Portoriku ztratily tisíce lidí přístup k čisté vodě a jídlu a také střechu nad hlavou. Díky darům místnímu Červenému kříži jsme pomohli postiženým obcím.

 

Částka darovaná firmou Mubea: cca 2 640 EUR

Mubea pomáhá v České republice :

Children's Home Pepa

Dětský domov Pepa v Příbrami

Dávat dětem nové pohledy

Dětský domov v Příbrami je dětský domov rodinného typu, který poskytuje domov 15 dětem věku od 3 do 18 let. Tyto děti byly soudně svěřeny do ústavní péče z důvodu zanedbání péče, týrání a zneužívání. Oblastí, ve kterých je naše podpora možná, je opravdu mnoho. Jako nezisková organizace jsou vděčni za jakoukoliv pomoc, která umožní vytvořit jejich dětem optimální podmínky pro jejich život v dětském domově.

 

Částka darovaná firmou Mubea: 385 EUR

CFRP Christmas Decoration

Dům Seniorů Háj v Ledči nad Sázavou

Support for elderly people

Dům Seniorů Háj v Ledči nad Sázavou se pak snaží i prostřednictvím našich darů vytvářet vhodné podmínky pro plnohodnotný život svých obyvatel. V loňském předvánočním čase vyrobili zaměstnanci Mubea v Dolních Kralovicích ze zbytků karbonového materiálu vánoční ozdoby, které prodali svým kolegům pro dobrou věc. 

 

Částka darovaná firmou Mubea: 615 EUR

Mubea pomáhá v Číně :

Mubea Grant Event - Vergabe von Stipendien

Akce Mubea Grant

Udílení stipendií

Náš čínský závod v Tchaj-cchangu udělil v rámci první akce „Mubea Grant Event“ 24 vzdělávacích stipendií studentům. Po úspěšném prvním kole bude pro tento typ podpory vybráno dalších 24 studentů.

 

Částka darovaná firmou Mubea: cca 2 100 EUR

Spolupráce s místními školami

Podpora talentu a ctižádosti

Díky darům školám v okolí našich lokalit Tchaj-cchang, Kchun-šan a Šen-jang pomáháme osmi talentovaným žákům/studentům z rodin s nízkými příjmy, aby pokračovali ve vzdělávání. Osm dalších žáků a studentů bude již brzy také moci využít naší podpory.

 

Částka darovaná firmou Mubea: 2 450 EUR

Erfolgreiche Zusammenarbeit - Mubea hilft in China

Úspěšná spolupráce

Zajištění nástupu do zaměstnání

Od listopadu 2018 podporuje Mubea pomáhá dva studenty s kognitivním postižením při přechodu ze školy do pracovního života. Ve spolupráci se speciální školou Taicang Special Education School, společností Inclusion Factory a charitativní organizací Taicang Charity Organization jsou studenti doprovázeni až k úspěšnému ukončení vzdělání.

Mubea pomáhá v Indii :

Jahrhundertflut in Kerala - Grundlage zum Überleben

Stoletá povodeň v Kérale

Základy pro přežití

Svazový stát Kérala v Indii postihly v srpnu 2018 těžké monzunové deště, které zaplavily celý stát a více než 800 000 lidí bylo v extrémní nouzové situaci. Mubea pomáhá pomohla postiženým, zejména v obci Chelachuvadu poblíž Kottayamu, vlastnoručně sestavenými nouzovými balíčky. Každý balíček obsahoval potraviny jako rýži, luštěniny a čaj a také hygienické a domácí potřeby, aby lidem v nouzi poskytl pomoc pro přežití.

 

Částka darovaná firmou Mubea: cca 3 200 EUR

Mubea pomáhá v Německu :

Schule in Zalengera

Spolupráce s „FLY & HELP“

Výstavba školy v africkém Malawi

Náš závod Daaden/Weitefeld podpořil v roce 2018 nadaci Rainera Meutsche „Fly & Help“ při výstavbě školy v Malawi. Stavební práce v Phalombe již začaly a očekává se, že budou dokončeny na podzim roku 2019. 200 dětí tak může navštěvovat školu.

 

Částka darovaná firmou Mubea: 100 000 EUR

Scheckübergabe im Kinderhospiz

Dětský hospic Balthasar

Oživit dny

Život a smích, umírání a smutek jsou v dětském hospicu Balthasar úzce spjaty. Hospic podporuje nevyléčitelně nemocné děti a jejich rodiny na jejich obtížné cestě. V rámci místních projektů v lokalitě Attendorn nadace Mubea hilft hospic pravidelně podporuje.

 

Částka darovaná firmou Mubea: 2 000 EUR

 

Kompass e.V.

Kompass e. V.

Zajištění průběžného vzdělávání

Pomoc tam, kde již nikdo nepomáhá – Kompass e.V. dává dětem a mladým lidem šanci. V říjnu 2018 podpořila nadace Mubea pomáhá v Attendornu finančně pořízení technického vybavení pro projekt „Wullacker“. Podpora šla ve prospěch dětí a mladistvých z oblasti Olpe, kteří jsou kvůli své životní situaci natolik znevýhodněni, že jejich řádné školní vzdělávání ve speciální škole není možné.

 

Částka darovaná firmou Mubea: 1 000 EUR

Mubea hilft

Mezinárodní projekty pomoci

Po celém světě jsme úspěšně realizovali projekty. Zjistěte, co jsme společně dokázali.

Seznamte se s projekty
Mubea hilft Mädchen

Darovat a pomoci

I malá částka může dokázat zázraky. Každý dar se počítá a putuje stoprocentně do projektů podpory.

Tak můžete pomoci
Mubea Unternehmensgruppe

Mubea Group

Discover the Mubea Group's key figures, corporate structure, and company history.

Discover more